ZWIFTGUIDEN.SE

Resultat SZR TTT

Resultat TTT – the time for each team is the 3rd rider time,

1 A WBR A1 Alexander Koop 50:06:00
1 A WBR A1 Hans Cervelo (Team WBR) 50:06:00
1 A WBR A1 Christopher Durham www.chrisdurham.me 50:06:00
1 A WBR A1 Jernst Tempelaar 50:06:00
2 A SZ A1 Pontus Synning 51:19:00
2 A SZ A1 Torbjörn Jansson 51:19:00
2 A SZ A1 Erik Larsson 51:19:00
2 A SZ A1 Guenhwyvar – 51:19:00
3 B ZSUN-2 Richard Harries 52:50:00
3 B ZSUN-2 Mark Clinton 52:50:00
3 B ZSUN-2 Paul Harris 52:50:00
3 B ZSUN-2 dylan jones 52:50:00
4 A WBR A2 Oli Nr.5 [Team WBR] 53:13:00
4 A WBR A2 K.C. Team WBR 53:13:00
4 A WBR A2 F. J@WBR 53:13:00
5 A WBR A3 John Uppard 53:37:00
5 A WBR A3 Charlie Sanders 53:37:00
5 A WBR A3 Matt Ray 53:37:00
6 B SZ B3 Bo Dertell 54:06:00
6 B SZ B3 Andreas Carlsson 54:06:00
6 B SZ B3 Jussi Henttonen 54:06:00
7 B V1 Håvard Thomassen 54:49:00
7 B V1 Arne Danielsen 54:49:00
7 B V1 Håvard Lunde 54:49:00
8 B ZSUN-1 Thomas Morch 55:00:00
8 B ZSUN-1 Sylvie Holmes 55:00:00
8 B ZSUN-1 Eltjo Biemold 55:00:00
9 B SZ B1 Morten Bruhn 55:11:00
9 B SZ B1 Johan Nordqvist 55:11:00
9 B SZ B1 Tobias Fröjdlund 55:11:00
9 B SZ B1 Andreas Ek 55:11:00
10 B SZ B2 Per Johansson 55:12:00
10 B SZ B2 Nicklas nille Johansson 55:12:00
10 B SZ B2 johan gustavsson 55:12:00
10 B SZ B2 Sivert Wilson 55:12:00
11 B TFC B1 David Nickolls (Mammoth) 55:17:00
11 B TFC B1 David Greenwood 55:17:00
11 B TFC B1 Rands Toberz 55:17:00
12 B TFC B2 Andy Baines 55:27:00
12 B TFC B2 Mike Powell 55:27:00
12 B TFC B2 Simon Crerie 55:27:00
12 B TFC B2 Andy Waters sunnierclimbs.co.uk 55:27:00
13 B KRT B Bret Elder 56:06:00
13 B KRT B Godi B. 56:06:00
13 B KRT B Skyler Street 56:06:00
13 B KRT B Nev Cadwallader (Wallwork.cc) 56:06:00
14 B V2 Jonny Olsen 57:59:00
14 B V2 Thomas Pettersen Hammari 57:59:00
14 B V2 Roar Olsen 57:59:00
14 B V2 Børge Pedersen 57:59:00
15 C TFC C2 steve millward 58:01:00
15 C TFC C2 reg bestwick 58:01:00
15 C TFC C2 Örjan Gjendemsjö 58:01:00
15 C TFC C2 Matthew Ralph 58:01:00
16 C TFC C1 jeff edwards 59:06:00
16 C TFC C1 Andy Beveridge 59:06:00
16 C TFC C1 David Winsper 59:06:00
16 C TFC C1 Damon McKay 59:06:00
17 C SZ C1 Johan Wiklund 59:19:00
17 C SZ C1 Martin Cerina 59:19:00
17 C SZ C1 Tom Hammarberg 59:19:00
17 C SZ C1 Isak Rindälv 59:19:00
18 C WBR C1 Jaymar Alldridge #NVS CC / RaceWBR 01:01:31
18 C WBR C1 Mark Ley 01:01:31
18 C WBR C1 Trevor Juan Sheet Rowlands 01:01:31
19 C SZ C2 Mikael Aronsson 01:02:38
19 C SZ C2 Peter Takacs 01:02:38
19 C SZ C2 Kim Tindø / Team Sz / SZR 01:02:38
19 C SZ C2 Mikael Jonsson / Team Sz / SZR 01:02:38
20 W SZ W1 Denise Nömell 01:02:40
20 W SZ W1 Kristin Broman 01:02:40
20 W SZ W1 Emma Bruhn 01:02:40
21 C WXK Elizabeth Corredor Ⓥ 01:03:29
21 C WXK Curtis Smith 01:03:29
21 C WXK Daniel Corredor 01:03:29
22 W SZ W2 malin bengtsson 01:04:37
22 W SZ W2 Camilla Larsson SZR 01:04:37
22 W SZ W2 Allanna Malmborg Sz 01:04:37

2 kommentarer

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

.